Dokładamy wszelkich starań o bezpieczeństwo naszych klientów, aby miał gwarancję bezpieczeństwa zarówno zakupów jaki i jakości oferowanych produktów oraz zasad przechowywania danych osobowych. 

Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem, do którego nie można włamać się z Internetu. Dostęp do danych mają tylko wybrani a następnie specjalnie przeszkoleni pracownicy naszej firmy.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości produkty. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej produkcji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów. 

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy przez profesjonalną firmę kurierska. Każda przesyłka pakowana jest w naszym magazynie. Towary ubezpieczone są do pełnej wartości. 

Wszystkie zakupione produkty posiadają gwarancję producenta.